Get Adobe Flash player
Please update your Flash Player to view content.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu Zarządu Stowarzyszenia DARY LOSU w Sieradzu, składam Państwu drogie Koleżanki i Koledzy, życzenia zdrowia, radości i pomyślności. Aby marzenia się spełniały, nadzieja przy Nas trwała i by otaczali Nas dobrzy, radośni i życzliwi Ludzie. Aby Nowo narodzony Chrystus był w naszych sercach.
 
                                                                                                   Maria Wika
  

Boże Narodzenie 2020.

 Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej...

 Jak co roku o tej porze Święty Mikołaj nie zapomniał o podopiecznych Stowarzyszenia DARY LOSU w Sieradzu.  Ze względu na restrykcje związane z COVID-19 bez tradycyjnego Spotkania Wigilijnego z kolędami i wieczerzą ale za to niezmiennie z serca płynącymi życzeniami  Bożonarodzeniowymi i paczkami żywnościowymi. Podopieczni zostali obdarowywani indywidualnie  paczkami w siedzibie Stowarzyszenia,  w razie potrzeby wolontariusze rozwozili paczki bezpośrednio do domów potrzebującym. Fundatorami paczek świątecznych  byli:  Stowarzyszenie DARY LOSU w Sieradzu, Wojewoda Łódzki oraz PKO Bank Polski S.A Oddział 1 w Sieradzu. Obdarowano 150 osób niepełnosprawnych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Gościem Radia Łódź Nad Wartą była prezes sieradzkiego Stowarzyszenia Dary Losu. W programie "Rozmowa Dnia" mówiła o pracy z niepełnosprawnymi w trudnym czasie epidemii i o obawach związanych, z prawdopodobną, koniecznością zmiany siedziby organizacji.


kliknij tutaj


Czytaj więcej...Czytaj więcej...

STARANIA STOWARZYSZENIA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH "DARY LOSU" W SIERADZU O DŁUGOTERMINOWĄ MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z POMIESZCZEŃ - PETYCJA.