Rekrutacja do projektu Mali mistrzowie 2
REKRUTACJA do projektu Mali Mistrzowie 2
Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych DARY LOSU w Sieradzu rozpoczyna rekrutację dzieci w wieku 0,5 do 14 r.ż. posiadających orzeczenie o niepełnosprawności do projektu: „Mali Mistrzowie 2” realizowanego od kwietnia 2025 r. do marca 2028 r., dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz środków własnych Stowarzyszenia pochodzących z darowizn 1,5% oraz dopłat uczestników w wysokości 9 zł za godzinę terapii specjalistycznej.
W ramach projektu prowadzone będą intensywne, specjalistyczne terapie w wymiarze śr. 4 godz. tygodniowo z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i pomocy dydaktyczno – terapeutycznych.
Będą to:
– terapia Integracji sensorycznej
– terapia neuro i logopedyczna
– rehabilitacja ruchowa
– terapia psychopedagogiczna
– trening uwagi słuchowej
– terapia metodą „ cyber eye”
Ponadto bezpłatnie prowadzone będą:
– poradnictwo psychologiczne
– konsultacje specjalistyczne
– grupy wsparcia
Kadra realizująca projekt to wysoko wykwalifikowani specjaliści z ukończonymi studiami magisterskimi z zakresu fizjoterapii, pedagogiki, oligofrenopedagogiki i psychologii oraz dodatkowymi studiami podyplomowymi i szeregiem kursów specjalistycznych przez wiele lat pracujący z dziećmi o specjalnych potrzebach .
Wypełnione Karty Zgłoszeniowe oraz aktualne orzeczenia o niepełnosprawności należy składać w biurze Stowarzyszenia przy ul. Warneńczyka 1 w Sieradzu w dniach 07, 08, 09 kwietnia 2025r. w godz.11.00 do 18.00 oraz w każdy poniedziałek w godz. 16.00- 18.00 przez cały okres realizacji projektu. W razie zgłoszenia się pełnej liczby beneficjentów nowe osoby będą zapisane na liście rezerwowej.
informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Mali Mistrz 2- karta zgłoszeniowa
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH rekrutacja Mali Mistrzowie 2- beneficjent